Kolejny mecz poniżej naszych oczekiwań...

• autor: ludi10, 2015-08-27 19:20

Syrenka Roźwienica 1:4 San Hureczko

herb                       herb

1:0 Paweł Telega-(wykorzystuje prostopadłe podanie Kuby Kalemby strzałem w długi róg bramki)

1:1 zawodnik gości

1:2 zawodnik gości

1:3 zawodnik gości

1:4 zawodnik gości

Wyjściowa"11"

Eryk Lisztoń- Jan Pindak, Sylwek Łuc, Patryk Lorynowicz, Damian Goch- Miłosz Pindak, Paweł Wołoszyn, Paweł Telega,Jakub Kalemba(46' Damian Kurpiel), Karol Szechyński(75' Sławek Łuc)- Sebastian Branowski

opis w rozwinięciu...

Mecz rozpoczęliśmy zgodnie z planem, o godzinie 18:00  wybiegliśmy na murawę. Od początku u naszych zawodników było widać że chcą wygrać ten mecz i uciec ze strefy spadkowej. Pierwsze minuty gry to walka w środku boiska, z czasem zaczęliśmy przejmować inicjatywę i stwarzaliśmy sobie coraz groźniejsze sytuacje pod bramką gości. Co nie udawało się w poprzednich akcjach udało się w 30min spotkania po bardzo ładnym prostopadłym podaniu Kuby swoją pierwszą bramkę w sezonie strzelił Paweł Telega. Nasza drużyna po tej bramce ruszyła do ataku ale brakowało nam skuteczności w wykańczaniu akcji. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:0 dla gospodarzy. Po zmianie stron Syrenka mogła podwyższyć wynik po pięknej akcji tercetu Pindak, Kurpiel, Telega, ten ostatni ładnym technicznym strzałem uderzył z 15m lecz bramkarz fenomenalnie wybronił ten strzał. "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" to przysłowie niestety sprawdziło się w naszym meczu goście w obrębie 15 min zdołali nam strzelić 4 bramki i to Oni cieszyli się z 3pkt. Na naszą porażkę złożyło się wiele czynników m.in. od 70 min brakło nam sił, przez co nie było z naszej strony doskoku do zawodnika który miał piłkę. Niestety po 3 kolejkach nasza drużyna mając na swoim koncie 0 pkt zajmuje ostatnie miejsce w tabeli...