• autor: ludi10, 2015-10-11 14:44

Syrenka Roźwienica 3:0 Huragan Gniewczyna

herb                            herb

1:0 Karol Szychyński - (strzał z za pola karnego po podaniu Miłosza Pindaka)

2:0 Miłosz Pindak - (uderzenie z 11 metrów po zgraniu głową przez Patryka Lorynowicza)

3:0 Sebastian Branowski - (strzał głową po rzucie rożnym wykonanym przez Pawła Telegę)

Wyjściowa "11"

Eryk Lisztoń - Jan Pindak, Sylwek Łuc(C), Patryk Lorynowicz, Damian Goch - Paweł Telega, Paweł Wołoszyn, Miłosz Pindak(80min Sławek Łuc), Jakub Kalemba(85min Jakub Cena),                                Karol Szychyński (80 min Norbert Łuc) - Sebastian Branowski

więcej w rozwinięciu...

Od początku nasza drużyna przęjeła inicjatywę w meczu stwarzaliśmy sobie groźne sytuacje lecz brakowało wykończenia. Co nie udało się wcześniej udało się w 30min, gdy Karol ładnym strzałem za pola karnego przelobował bramkarza gości. W pierwszej połowie dodatkowym utrudnieniem dla naszej drużyny był silny wiatr lecz udało nam się nie stracić gola do przerwy. Na drugą połowę wyszliśmy bez zmian i na boisko tez wiele się nie zmieniło nasza drużyna konsekwentnie dążyła do strzelenia drugiej bramki i dopięła swego. Z rzutu wolnego ładnie dośrodkował Jasiek a w polu karnym przytomnie zareagował Patryk, który zgrał piłkę na 11 metr gdzie był Miłosz a ten mocnym strzałem podwyższa prowadzenie. Podłamana drużyna z Gniewczyny zupełnie zrezygnowała z dalszej walki co pozwoliło naszym zawodnikom do swobodnej gry, w jednej z akcji  nasz napastnik wychodził sam na sam z bramkarzem lecz obrońca gości zahaczył go od tyłu za co obejrzał czerwony kartonik. Syrenka ruszyła na bezbronnych rywali i jeszcze przed ostatnim gwizdkiem strzelili bramkę na 3:0. Po wrzutce z rzutu rożnego bramkę z głowy strzela Sebastian Branowski i ustala wynik meczu.

W końcu nasza drużyna zagrała przyzwoity mecz i od razu wynik jest lepszy miejmy nadzieję że w przyszłym meczu pokażemy że to zwycięstwo nie było przypadkiem i dopiszemy do naszego konta kolejne 3pkt!!!